כנס יוטרנד האחרון - "שידור" חוזר

הפניות ודיונים על אתרים אחרים עם מידע רלוונטי למשקיעים

כנס יוטרנד האחרון - "שידור" חוזר

הודעהעל ידי talmorwillpay » 18 דצמבר 2010, 19:48

הכנס אתמול היה עוד מופע גרנדיוזי כמעיין המתגבר של מנדי יקירנו !!
המצגת היפה לא שכנעה אותי ולא סיפקה נתונים מעוררי אמונה יותר מאשר עשו זאת המצגות הקודמות
סיביל
בכשרון רב הצליח להזיז את האחריות לכשלון לעסקת סיביל למוסדיים, לכוח עליון ומה לא - רק לא התנהלות כושלת ובניגוד להתחייבויותיו כלפי משקיעי יוטרנד. נתן הסברים על שרשורים, שעבודים (לא קיימים) ומה לא ... אתם הבנתם משהו ?? אני לא. מודה. אנשים ניסו לשאול ולקבל מידע אמין וברור אבל כזה לא ניתן חוץ מהרצאה בווליום הולך ועולה על המוסדיים המנוולים..
כעת לפחות, בשיטת הסלמי, הוא כבר מעלה את האפשרות של אובדן מוחלט של הכסף, אבל הוא לא אשם...הוא עשה ועושה כול מה שהוא יכול להציל את המצב... גיבור ישראל...
כמו שאמרתי - תמחקו את ההשקעה !!
Digirtal Verification
אחרי הכנס הקודם אמרתי שמה שנאמר בנונשלנט ובלי הסבר ובלי דיווח קונקרטי על "דחיה של חצי שנה בתוכנית החברה ובעית תזרים שנמצאת תחת שליטה" "מסריח" ומעורר שאלות !! לא קיבלנו שום תשובה מה באמת קורה, מה מצב החברה אבל המשכנו לקבל תחזיות וורודות על העתיד והשווי עוד עלה - 130 מיליון דולר !!! לפי "הערכת שווי" של מי ?? זה לא עושה לכם קצר ?? בלשון אחת יש "בעיית תזרים" ו"דחיה" ובלשון אחרת השווי עלה ל - 130 מיליון דולר !!
כמו שאני מכיר חברות כאלה, טנטטיבית, אני לא בטוח היום שהחברה תשרוד 3 חודשים מהיום למימוש הפוטנציאל הגרנדיוזי שלה ... וזה הכול בתחושה...
הוון 2 - סה"כ
המתמטיקה שלי על פי המדווח - סיביל + דוראה + טי אר די (שעדין אין לי מושג מה זה שווה) נכון להיום הוא שבמקרה הטוב שבו מצליחים לממש משהו מסיביל (לו"ז ארוך מאד.......) סל היוון 2 לא שווה היום המקרה הטוב !! יותר מ - 50% ממה שהשקענו. אני מוכן לקבל תיקון מנומק למסקנה שלי. ובאותו נשימה עם אמירת המספרים על ידי מנדי שהם המקור לחישוב שלי - הוא יכול להגיד "סה"כ היוון 2 בסדר"....
יש לי הקלטות של ה"הצגה" ומאחר שלא האמנתי למשמע אזני שמעתי את ההקלטה שוב בלילה.. לא טעיתי !!
גלובל אנרג'י
אני לא אומר שלא יהיה בוננזה, הלוואי, למי שהשקיע בכול פרויקטי יוטרנד זה יכול להציל את המצב. אבל לא האמנתי למשמע אוזני, על ההתלהבות כמעיין המתגבר ובווליום הולך ועולה של מנדי התחיל דוד כץ להגיד משהו על ההתלהבות שלו.. חשבתי שהוא עומד להרגיע אותו קצת אבל במקום זה לתדהמתי כי רבה, הוא עוד אומר שזה יותר מזה..!!! מה זה ?? הצגת חנוכה לילדים עם זיקוקים ?? צר לי אבל לא נשמע רציני...
אאורה
"שווי המניות של אאורה להיום על פי הערכת שוי של חברת.... (צר לי לא שמעתי עליהם..) הוא 800 !!
אני לא רוצה להגיד הרבה רק שולח אתכם לתביעה של בעלי מניות אזורים נגד גיזה-זינגר-אבן (החברה מס1 בארץ בהערכות שווי) על הערכת השווי שעשו לקבוצת אנגל (לגנא) שעל בסיסה שילם בוימגרין המגלומן 450 מיליון ש"ח על בסיס שווי של כ 650 מיליון ש"ח - אני לא צריך להגיד לכם מה היה השווי האמיתי של אנגל ביום העכת השווי !!! כפי שמתגלה היום !!! תסיקו את המסקנות. אבל אצל מנדי זה סיבה למסיבה ולמכירה חוזרת של המלצותיו ופעילותו !!
ומילת סיום - איך הצליח (אולי) להלהיב את הקהל עם סיפורי חברת ההחזקות שהוא עומד להקים !! אנשים כבר תפרו כיסים ... אכן זה הכשרון שלו להזיז את תשומת הלב מהמצב האמיתי ומהצורך לדווח ולהתעמת עם המציאות ועם משקיעיו. אין היום דבר פחות רלוונטי לפעילות יוטרנד ומצב הפרויקטים שלה מאשר סיפורי מינכאוזן של חברת ההחזקות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שיהיה לכם יום נעים
טלמור
talmorwillpay

נתן: 0 תודות
קיבל: 0 תודות

Re: כנס יוטרנד האחרון - "שידור" חוזר

הודעהעל ידי meir-h » 19 דצמבר 2010, 09:26

טלמור
אם היתה עובר לקליטה ולא נשאר רק בשידור היתה נוכח לראות כי היה למסר הראשון שלך תגובות והוא עבר לטור כללי.
meir-h
לא גורו בכלל

קיבל: 131 תודות

המשתמש הבא הודה ל meir-h עבור ההודעה לעיל:
ההולך בדרכים

הודעהעל ידי talmorwillpay » 20 דצמבר 2010, 08:17

הייתי בשידור והייתי בקליטה - קראתי את כול התגובות - קיבלתי גם הרבה תגובות למיל הישיר שלי - השידור החוזר הינו מפני שעדיין הרבה אנשים ממולכדים מאחורי החלילן מהמלין ולא עובר להם.... אני מנסה לגיי עוד תומכים שירד להם האסימון... בוקר טוב
talmorwillpay

קיבל: 0 תודות

הודעהעל ידי ההולך בדרכים » 22 דצמבר 2010, 13:15

אם קראת את כל התגובות, אז למה להציף ולכתוב שוב את אותו פוסט בדיוק ושוב בפורום הלא נכון?
כל הנאמר לעיל (גם אם נכתב באופן נחרץ) מהווה את דעתי האישית בלבד בזמן הכתיבה.

אין בדבריי משום כל המלצה, למעט המלצה שעל כל משקיע לבצע את בדיקותיו בעצמו ולהחליט על אחריותו האישית בלבד.

בהצלחה!!
סמל אישי של המשתמש
ההולך בדרכים
גורונישט

נתן: 281 תודות
קיבל: 57 תודות

חזור אל אתרים אחרים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד