מניית SKX

דיונים על מניות החברות הנסחרות בארה"ב

מניית SKX

הודעהעל ידי דפני » 12 מרץ 2011, 09:13

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000629324

יש לציין שאני אוהבת את המותג ומחזיקה במניה .
סמל אישי של המשתמש
דפני
ממש לא גורו

נתן: 23 תודות
קיבל: 42 תודות

Re: מניית SKX

הודעהעל ידי שלומי ארדן » 06 אפריל 2011, 21:17

את יכולה להסביר למה קנית את החברה הזאת?
לדעתי את צריכה לקחת את תזרים המזומנים השלילי יותר ברצינות,
גם אם את אוהבת את המותג.
לכי תדעי מה יחשבו על מותג נעליים מחר
שלומי ארדן

נתן: 0 תודות
קיבל: 9 תודות

הודעהעל ידי דפני » 07 אפריל 2011, 09:23

היי שלומי ,
קראת את הכתבה על החברה?? כי הוא עונה שם על השאלה שלך.
אני מודעת לסכנות ולא מושקעת בסכומים גדולים בחברה זו ,אני כן רואה כאן הזדמנות במחיר הנוכחי .
נראה מה יקרה בשנה זו. thx!
סמל אישי של המשתמש
דפני
ממש לא גורו

נתן: 23 תודות
קיבל: 42 תודות

הודעהעל ידי Roy » 07 אפריל 2011, 12:14

ניטפיקינג על המאמר:

"עיקר התמחותה הוא בסוג הנעליים שלה "Toning Shoes"."

לא נכון עובדתית. הצד החזק של החברה זה נעליי ילדים וגברים. הטונינג עד עכשיו יועד בעיקר לנשים. הייחוד של הטונינג שיש לו מרווח רווח גדול יותר מהמוצרים הרגילים.

" מדובר בשוק שמתמקצע בנעליים שמעצבות את ההליכה - דבר שיכול למנוע בעיות אורתופדיות בעתיד"

נכון, אבל הצד המסחרי החזק שרבים גם לובשים אותם מתוך הנחה שהם מחטבות -- שזה עומד אולי בסימן שאלה, עד כה החברה ממשיכה בכיוון הזה. בכל מקרה להערכתי שוק הטונינג לא הולך לשום מקום. לחברה בעתיד יהיו גם מוצרים חדשים. לגבי "לכי תדעי מה יחשבו על מותג נעליים מחר", אפשר גם לרשום "לכי תדעי מה יחשבו על מותג X מחר". בשביל זה יש נט נטס.

"דוחות הרווח והפסד של חמש השנים האחרונות, הכוללות כמובן את המשבר, היו חיוביים, למעט שני רבעונים שליליים"

החברה צלחה את המשבר בהצלחה גדולה ועשתה זאת ללא צורך להלוות כסף.. היא פתחה מוצרים חדשים והפכה לחברה עם מכירות של שני מיליארד.

ההנהלה אכן עשתה טעות עם עודף סחורה, הם לא עשו זאת עם מוצר רגיל אלא מוצר שעלה בצורה מהירה מאוד ואיתגר את היכולות של החברה. קורה, נרשום לרעתם "גליטץ'". הם כרגע בונים מרכז לוגיסטי חדש בארהב ומשדרגים את כל מערכת ניהול הסחורה שלהם. מחיר המניה ירד בין היתר כי כמה אנליסטים ביקרו ומבקרים את החברה באופן שלילי מאוד, לא ממש מפתיע בהתחשב שלהנהלה כנראה לא ממש איכפת מה מחיר המניה הנוכחי. אני מושקע בחברה מ20 ומטה לטווח הארוך.
Roy

נתן: 0 תודות
קיבל: 1 תודות

המשתמש הבא הודה ל Roy עבור ההודעה לעיל:
ההולך בדרכים

חזור אל מניות וול סטריט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים