מתחילים את שנת העז ברגל ימין

דיונים כללים

מתחילים את שנת העז ברגל ימין

הודעהעל ידי ההולך בדרכים » 19 פברואר 2015, 16:41

1. הפורום עבר שרת ומאז דברים לא עבדו כמו שצריך - לא יודע אם שמתם לב, אם הייתם פה בכלל. שקט פה חבל"ז.
2. לא מקובל עליי שהתיק המשפחתי נפל בזמן שהבורסה עלתה (בטווח של חצי השנה האחרונה).
3. לא מצא חן בעיניי לקלוט שאשכרה הזנחתי את התיק, עד לרמה שפשוט לא קלטתי את הבלגן שקורה בכל מיני אחזקות (ועל כך בפוסטים הבאים בימים הבאים וכו')

אז ככה:

1. הפורום שודרג - לקח רק רבע נצח, לא רציני.
2. סימנתי את כל ההודעות שלא נקראו כאילו הן נקראו (זה תקף רק לי, נראה לי. כל אחד יכול לעשות לעצמו אם רוצה, למעלה משמאל כשעומדים בעמוד הראשי) - זהו, מה שנכתב אי שם ב2014 או לפני כן, אם לא קראתי, לא קראתי. מתקדמים.
3. אני לוקח חזרה שליטה על התיק המשפחתי ובהחלט מתכוון להתעניין יותר במה שקורה בשוק ולחזור לכתוב פה יותר. זה עוזר לי לראות מה חשבתי, מה ראיתי, על מה נתתי דגש ברבעונים הקודמים.

מקווה שאצלכם הכל טוב.

נשתמייע! :-)
כל הנאמר לעיל (גם אם נכתב באופן נחרץ) מהווה את דעתי האישית בלבד בזמן הכתיבה.

אין בדבריי משום כל המלצה, למעט המלצה שעל כל משקיע לבצע את בדיקותיו בעצמו ולהחליט על אחריותו האישית בלבד.

בהצלחה!!
סמל אישי של המשתמש
ההולך בדרכים
גורונישט

נתן: 281 תודות
קיבל: 57 תודות

Re: מתחילים את שנת העז ברגל ימין

הודעהעל ידי דפני » 20 פברואר 2015, 15:54

תודה שחזרת כי ממש ממש שקט פה לחלוטין ,אני ממשיכה להשקיע וגם התיק שלי לא היה להיט השנה ,היו לי כמה נפילות אבל תמיד לומדים בדרך .
סמל אישי של המשתמש
דפני
ממש לא גורו

נתן: 23 תודות
קיבל: 42 תודות

הודעהעל ידי ההולך בדרכים » 21 פברואר 2015, 02:38

היי דפני!

איזה כיף "לראות" אותך שוב! :-)

אין לי אפילו מושג מה עשה התיק שלי בשנה - שנתיים האחרונות. הזוי. אפשר לבדוק (תדפיסים חודשיים שהברוקר שולח וכו') אבל אני רק אומר, שזאת רמת הזנחת התיק שהגעתי אליה. לא לעניין.

אשמח אם תספרי לנו מה למדת השנה! :-)

שבת שלום!
כל הנאמר לעיל (גם אם נכתב באופן נחרץ) מהווה את דעתי האישית בלבד בזמן הכתיבה.

אין בדבריי משום כל המלצה, למעט המלצה שעל כל משקיע לבצע את בדיקותיו בעצמו ולהחליט על אחריותו האישית בלבד.

בהצלחה!!
סמל אישי של המשתמש
ההולך בדרכים
גורונישט

נתן: 281 תודות
קיבל: 57 תודות

המשתמש הבא הודה ל ההולך בדרכים עבור ההודעה לעיל:
דפני

הודעהעל ידי דפני » 21 פברואר 2015, 12:45

השנה לא ישבתי על התיק מספיק והטעויות הגדולות שעשיתי הן 1.דורי בניה שכל כך הייתי בטוחה לגביה כי יש חברה גדולה מאחוריה ומה זה עזר שכשבדקתי הנתונים נראו טובים ואז היא מודיעה ,סליחה טעינו בחישובים ואנחנו בכאלו הפסדים .אז אכלתי אותה .
2.אני כל כך סומכת על עידו כך שההפסד בCOCO די כאב אבל האשמה היא רק שלי אז לפחות יש לי מגן מס ענקי.
3.קמהדע שהרווחתי עליה כל כך הרבה אז חזרתי לסיבוב קטן שלא צלח כי היא ירדה ב50% ,זה ממש בקטנה .
אז למדתי שדוחות לא תמיד מספרים את הסיפור האמיתי וגם עידו עושה טעויות אנוש כך שכולנו יכולים לטעות.
שכחתי את FB שהטעות הגדולה שלי שמימשתי רווחים מהר מידי והיא כל כך עלתה מעבר לציפיות שלי למרות שידעתי הרבה קודם לזהות שהיא ממש שווה.
למדתי לעבוד לבד וזה לא תמיד קל שאין עם מי לחלוק רעיונות להשקעה.
אז טוב שחזרת לבדוק את תיק ההשקעות שלך .
סמל אישי של המשתמש
דפני
ממש לא גורו

נתן: 23 תודות
קיבל: 42 תודות

המשתמש הבא הודה ל דפני עבור ההודעה לעיל:
ההולך בדרכים

חזור אל כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד