קטע שמצא חן בעיני

דיונים כללים

קטע שמצא חן בעיני

הודעהעל ידי דפני » 31 יולי 2009, 13:21

"בסופו של דבר, כשתגיעו לגילי, תמדדו את הצלחתכם בחיים לפי כמה מהאנשים שאתם רוצים שיאהבו אתכם באמת אוהבים אתכם. אני מכיר אנשים שיש להם הרבה כסף, והם זוכים להוקרה בארוחות ערב וקוראים על שמם אגפים בבתי חולים. אבל האמת היא שאיש בעולם אינו אוהב אותם. אם תגיעו לגילי ואיש לא יחשוב עליכם טובות, לא אכפת לי כמה גדול חשבון הבנק שלכם - חייכם נחשבים לאסון. זה המבחן הסופי של האופן שבו חייתם את חייכם. הבעיה באהבה היא שאי אפשר לקנות אותה. אפשר לקנות מין. אפשר לקנות ארוחות הוקרה. אפשר לקנות עלונים שמספרים כמה אתם נפלאים. אבל הדרך היחידה לקבל אהבה היא להיות אהובים. זה מרגיז מאוד אם יש לכם הרבה כסף. הייתם רוצים לחשוב שאתם יכולים לכתוב המחאה: 'אני רוצה לקנות אהבה במיליון דולר'. אבל זה לא עובד כך. ככל שתיתנו יותר אהבה, כך תקבלו יותר".
(וורן באפט, מתוך הספר "כדור השלג", הביוגרפיה של המשקיע הגדול בעולם)
סמל אישי של המשתמש
דפני
ממש לא גורו

נתן: 23 תודות
קיבל: 42 תודות

Re: קטע שמצא חן בעיני

הודעהעל ידי ההולך בדרכים » 31 יולי 2009, 16:31

וואו, הפתיע לראות מי כתב את זה...

מנושא לנושא באותו נושא, בסידרה Dollhouse (סידרה משובחת, משתפרת מהפרק השלישי, ופרק 13 בכלל מעיף את העלילה לכיוונים סוף) הם מראים שם, באופן עתידני כמובן, איך כן אפשר לקנות אהבה... (putting morals and ethics aside).

שבת שלום!
כל הנאמר לעיל (גם אם נכתב באופן נחרץ) מהווה את דעתי האישית בלבד בזמן הכתיבה.

אין בדבריי משום כל המלצה, למעט המלצה שעל כל משקיע לבצע את בדיקותיו בעצמו ולהחליט על אחריותו האישית בלבד.

בהצלחה!!
סמל אישי של המשתמש
ההולך בדרכים
גורונישט

נתן: 288 תודות
קיבל: 58 תודות

חזור אל כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד